אור מנחם_לקראת שבת
העשייה שלנו >

לקראת שבת

אור מנחם_לקראת שבתסוף השבוע הוא זמן שכל ילד ואדם בעולם מחכה לו, במיוחד בישראל ביום השבת. התחושה הזו של “אוטוטו סוף השבוע” מורגשת בכל מקום, ותתפלאו לשמוע, אך בתי החולים לא שונים בכך. בין היתר בגלל שלקראת סוף השבוע, הרופאים משחררים את הילדים שמסוגלים ללכת לביתם לבלות את סוף השבוע בבית.

סוף שבוע שמח, גם בבית החולים

לצערנו, לא את כל הילדים ניתן לשחרר הביתה ועל חלק מהם להישאר. ילד שצריך להעביר את סוף השבוע שלו בבית החולים עלול לחוש בדידות ועצבות חזקים מאוד, ואפשר להבין אותו. תארו לעצמכם את התחושה, שחלק מהמחלקות והמיטות מתרוקנות והוא נשאר לבד בבית החולים…
%d7%9e%d7%aa%d7%a0%d7%93%d7%91%d7%998כיצד ניתן לשפר את ההרגשה של ילדים אלה?

מתנדבי העמותה הגו את פרויקט “לקראת שבת” שנועד לשמח את אותם ילדים ולגרש את הבדידות. בפרויקט זה, מגיעות מתנדבות של העמותה אל מחלקות הילדים מדי שבוע באופן קבוע.
הן מחלקות להם מתנות וממתקים ומארחות להם לחברה ברגעים הקשים, ובכך מעלימות את תחושת העצב והבדידות של הילדים ומשמחות אותם “לקראת שבת”.

בנוסף, המתנדבים שלנו דואגים להביא אוכל חם לכל משפחות הילדים המאושפזים, אשר נאלצות להעביר איתם את השבת בבית החולים. אנו דואגים שאף משפחה של ילד חולה לא תישאר רעבה בשבת.

העשייה שלנו

הצטרפו אלינוjoin-us-icon

להוציא ילד ל”יום של חיוכים”, להגשים משאלה מיוחדת לילד מאוד חולה, לתרום ממתקים ומתנות לחלוקה, לתת מחשב נייד לילד מרותק למיטה, להתנדב להסיע ברכב חולים ונזקקים ועוד המון אפשרויות לסייע ולעזור. נשמח לראותך בין המסייעים לנו מתוך בריאות ושמחה בכל דרך אשר תבחר.

נגישות